Досконалість полягає в увазі до дрібниць.

Сад здійснення мрій.

 Сад здійснення мрій починається за крок до межі непроглядного чорного лісу. Там, куди не заходять вправні мисливці й шукачі пригод. Продертися крізь щільні, колючі й небезпечні хащі міг би хтось тільки дуже-дуже крихітний. Майже невагомий, як шелест пелюстків чи подих вітру. Фея? Тільки фея! І не одна! У Саду здійснення мрій живуть справжні феї-майстрині. Тут народжується казка, яка готова стати особистою у особливий день для кожної нареченої – день весілля.

 Чарівні крилаті помічниці сплять від сходу сонця і до заходу, набираються сил. А вночі, як тільки на небі з’явиться перша зірка – прокидаються. Кличуть на допомогу своїх чарівних помічників – світлячків. В одну мить сплячий сад перетворюється на зоряне небо-море. У ньому під хвилями-вітром гойдаються ніжні бутони чарівливого цвіту, а від дощів та негоди землю затуляють пухнасті крони пишно-зелених дерев.

 Кожна фея має своє особливе завдання. За одну ніч їм потрібно встигнути підготувати казкове вбрання для початку чарівного весілля. Феї-неболови націджують молочні тони білої барви з найневагоміших хмаринок. Феї-перлинки збирають найгарніші намистинки роси. Найсміливіші феї-казкарки – підіймаються високо-високо у небо й домовляються із сяючими зорями, щоб ті поділилися з ними срібним пилком. Зорі – дуже ніжні й романтичні створіння, тому більше за все полюбляють слухати історії кохання. Чим красивіша оповідка, тим більше срібного пилку віддає вдячна зоря.

 У Саду здійснення мрій є Перша особлива таємниця. Ще від початку його історії у фей була Королева. Тендітна, наче дзвіночок, чарівна, наче сонячний промінець й добра, наче спів колискової. Усі крилаті майстрині обожнювали свою чарівну володарку й виконували кожен її наказ швидко та справно. Королева полюбляла зустрічати світанки, вітаючись із сонцем, щоразу у новому образі. Тому феї підбирали для неї вишукані сорочки, зіткані з ніжного туману, халатики, сплетені із шовку сутінок та лавандові комбінації з ніжних солодких снів. Одяг для ранку міг бути то магічно-загадковий, то цукрово-ніжний. В залежності від того, яка білизна сподобається королеві – такий у неї був і настрій. Це неймовірно тішило фей, адже вони створювали справжнє свято!

 Щоранку королева прокидалася й бачила перед собою свій новий образ. І у ньому вона щоразу могла бути іншою і це їй надзвичайно подобалося. Довгі до підлоги сорочки чи коротесенькі халатики вище коліна, бретельки чи рукавчики, аксесуари та продумані деталі, ніжні й скромні чи вишукано-пристрасні. За одну мить можна було перетворитися на романтичну русалоньку чи горду левицю. Але одного дня королева зникла. Феї шукали її всюди, однак королеви ніде не було.

 У Саду здійснення мрій є Друга і не менш Особлива таємниця. Королева не щезла, з нею сталося диво, здійснення її мрії. Вона зустріла своє кохання.З Королеви стала нареченою, а згодом коханою дружиною. Але чарівним феям так подобалося вигадувати різні образи для Королеви, що вони і сьогодні створюють красу. Звісно, справжнє кохання, а не лише краса здійснює мрії. Але з тим, щоб  відчути себе Королевою – краса завжди впорається!

 Вишукана зачіска, вдалий макіяж та ніжні й чуттєві фото у розкішній білизні навіють приємні спогади про найчарівніші миті цього, надзвичайно важливого для кожної дівчини, дня. Феї завжди раді додати трішки магії до особливого ранку! Вони  створять найкращий образ що б ви не обрали – авторська білизна, мереживні халати чи шовкові пеньюари. Дозвольте собі пірнути у чарівний світ і відчути себе Королевою!
Ранок нареяеної починає день весілля. День весілля починає нове життя, яке буде щасливим. Наші чарівні феї вірять у своїх Королев і щиро бажають їм справжнього щастя!

 

Виробництво

Вишукана білизна для нареченої з високоякісної тканини, мережива та фурнітури, створена вправними майстринями вручну, щоб кожна мить вашого особливого дня стала незабутньою.